Zwycięztwo przed sezonem

W ostatnim meczu sparingowym przed sezonem 2012/2013, SSC Napoli wygrało 3:0 z Olimpiacosem Pireus. Zwycięzkie bramki zodbyli: Blerim Dzemaili, Marek Hamsik oraz zakupiony w tym okienku Alessandro Gamberini.

Pierwszy gol padł już w 23 minucie. Szwajcar popisał się pięknym strzałem na bramkę i pokonał Carrola. Drugie trafienie zdobył Marek Hamsik w 47 minucie ustanawiając wynik 2:0.

Ostateczny wynik dała nam bramka Alessandro Gamberini\'ego. Po dobrym dośrodkowaniu z rzutu rożnego przez Lorenzo Insigne, Włoch uderzałąc głową zdobył gola.

To był już ostatni mecz sparingowy Napoli przed sezonem 2012/2013. Napoli wszystkie mecze towarzyskie wygrało. Teraz czeka ich już gra w Serie A, w których pierwszym przeciwnikiem będzie Palermo.