Hellas 2:0 Napoli; Złej passy ciąg dalszy

SSC Napoli nadal nie radzi sobie w Serie A. 2:0 z Veroną to trzeci z rzędu mecz Neapolitańczyków bez zwycięstwa. Ostatni raz Azzurri wygrali 23. lutego w meczu przeciwko Sassuolo.

Napoli fatalnie weszło w mecz. Pierwszego gola Verona strzeliła już w 7. minucie. Luca Toni wbiegł w pole karne Napoli, gdzie próbował zatrzymać go Mesto. Niestety obrońca nie zrozumiał się z Andujarem i piłka minęła ich. Do footbolówki dopadł napastnik Hellasu i wbił ją do pustej bramki.

Ze strony Napoli, w pierwszej połowie, dobrą okazję miał Zapata. Niestety strzał Kolumbijczyka zablokował defensor gospodarzy.

Niestety w 52. minucie mięliśmy 2:0. Emil Hallfredsson dośrodkował w pole karne Napoli. Tam znajdował się ponownie Luca Toni, który urwał się spod krycia i po raz drugi pokonał Mariano Andujara.

Azzurri mogli zdobyć gola kontaktowego w 88. minucie. Wtedy Gabbiadini oddał mocny strzał z dystansu. Jednak piłka poszybowała w lewy słupek bramki gospodarzy.