Milan bez swojego najlepszego snajpera.

3 maja 2015 roku na Stadio San Paolo SSC Napoli podejmie AC Milan. Zespół prowadzony przez włoską legednęFilippo Inzaghiego przyjedzie do Neapolu bez swojego kluczowego snajpera.

Napastnikiem, którego zabraknie w nadchodzącym meczu będzieJérémy Ménez. Francuz w tym sezonie jest najbardziej bramkostrzelnym napastnikiem drużyny "Rossonerich". W trwającym sezonie Serie A zdobył 16 bramek.

Francuz w przegranym 1:3 spotkniu z Genoą został napomniany żółtą kartką w 30 minucie za niesportowe zachowanie, natomiast w 72 minuciePiero Giacomelli [sędzia tamtejszego spotkania] pokazałMénezowi żółty kartonik po raz drugi. Zdenrwowany napastnik musiał opuścić murawę.

Tak więc jest już pewne, że Ménez nie wystąpi w spotkaniu z drużyną RafyBeníteza. Jest to chyba jedna z lepszych infromacji dla nas. Bardzo słabo grający w tym sezonie Milan, bez swojej największej gwiazdy, będzie dla nas łatwiejszym rywalem.

Oprócz Méneza w spotkaniu nie wystąpi równieżMichael Agazzi, lecz to jednak nie powinno stanowić problemu dla Milanu. Włoski bramkarz pełni głównie rolę rezerwowego. Niepewny jest też występ szkrzydłowegoStephana El Shaarawy\'ego.

Swoje drobne urazy powinni wyleczyć natomiast: Riccardo Montolivo, Suso, a także Michael Essien.