Neapolitańczycy na wypożyczeniach #1

Wyczekiwana seria, która podsumowywać będzie spotkania, w których występują zawodnicy znajdujący się na wypożyczeniu.

W środę swój mecz rozegrałJosipRadošević. Jego drużynaHNK RijekapokonałaRNK Split2:0. Chorwat wyszedł na boisko w podstawowej jedenastce i spędził na nim 52 minuty. Został zastąpiony przezIvana Močinicia. Obecnie Rijeka zajmuje drugie miejsce ze 12 punktową stratą do lidera - Dinamo Zagreb.

Również w środę swój mecz rozgerał Omar El Kaddouri. Torino zremisowało 2:2 z Palermo. El Kaddouri pojawił się na boisku w 54 minucie, natomiast sześć minut później młody Marokańczyk posłał precyzyjne dośrodkowanie w pole karnedoMaxi Lópeza. Tenzamknął je i umieścił piłkę w prawym dolnym rogu bramki. Tym samym El Kaddouri zaliczył swoją trzecią asystę w sezonie. Drużyna byłego szkoleniowca NapoliGiampiero Ventury na ten moment zajmuje 9 miejsce.

Co do Luigiego Sepe wiele nie trzeba mówić. Myślę, że większość z was oglądała wczorajsze spotkanie, w którym Empoli rozgromiło 4:2 drużynęRafy Beníteza.

Z powodu kontuzji w 34 kolejce Premier League nie wystąpił Eduardo Vargas. Chilijczyk od dłużego czasu zmaga się ze swoim urazem. W tym sezonie Vargas wystąpił w 21 spotkaniach, w których zaliczył trzy trafienia do siatki.Queens Park Rangerswalczy o utrzymania w najwyższej angielskiej klasie rozgrywkowej. Na ten moment klub znajduje się na przedostatnim miejscu, ze stratą czterech punktów do bezpiecznej strefy.

Raffaele Maiello obecny sezon spędza na wypożyczeniu wCrotone. Jego zespół występuje w Serie B, w której zajmuje obecnie 15. miejsce. Najprawdopodobniej drużyna Maiello utrzyma się na kolejny sezon. We wtorek Crotone rozegrało swój ligowy mecz przeciwkoAvellino, w którym wygrali 2:0. Maiello został zdjęty z boiska w 78 minucie. Zastąpił goAniello Salzano.

Argentyński obrońcaIgnacio Fideleffznajduje się na wypożyczeniu wPAE Ergotelis, które występuje wSuper League. Niestety stoper nie znalazł się nawet w meczowej osiemnastce. W obecnym sezonie Fideleff pojawił się na boisku 7 razy. Ponadto Argentyńczyk ma na swoim koncie 1 bramkę.

Igor Łasicki wraz zGennaro Tutino znajdują się na wypożyczeniu w AS Gubbio 1910. Drużyna ta występuje w Lega Pro - Grupa B (trzeci szczebel rozgrywkowy). Swój mecz Polak i Włoch rozegrali 26 kwietnia przeciwko US Pistoiese 1921. Niestety przegrali to spotkanie 2:3. Cały mecz na środku obrony rozegrał Igor Łasicki, natomiast Tutino wprowadzony został po przerwie. Gubbio cały czas broni się przed spadkiem. Na ten moment zajmuje 14 miejsce w lidze. Drużyny zajmujące kolejno miejsca 15, 16 oraz 17 mają po tyle samo punktów, tak więc szanse na spadek o szczebel niżej sa bardzo realne.

Pewne jest już, że Reggina Calcio, klub, w którym występuje w obecnym sezonie Roberto Insigne następny sezon rozpocznie o szczebel niżej niż się teraz znajduje. Drużyna młodszego z braci Insigne zajmuje ostatnie miejsce w lidze ze stratą 25 pkt do bezpiecznej strefy. Swój mecz Reggina rozegrała 25 kwietnia z Foggią. Spotkanie zakończyło się porażką Regginy 2:3. Roberto mecz rozpoczął od pierwszej minuty, niestety w żadnej bazie nie jest podane w której minucie został zdjęty. Na ten moment Roberto z 8 bramkami na koncie jest najlepszym strzelcem swojej drużyny.