Gol Hamšíka, grali też Inler i Zúñiga

Marek Hamšík i Gökhanİnler zagrali dla Słowacji i Szwajcarii w meczach eliminacji do Euro 2016. W barwach Kolumbii podczas Copa América wystąpił Camilo Zúńiga.

W grupie C reprezentacja Słowacji wygrała z Macedonią 2:1, a Hamšík zdobył jedną z bramek. Kapitan Napoli został zmieniony w 80. minucie przed Ondreja Dudę. Słowacja jest liderem grupy i o 3 punkty wyprzedza Hiszpanię.

W grupie E zwycięstwo zanotowali Szwajcarzy ogrywając na wyjeździe Litwę 2:1 po golach Drmicia i Shaqiriego. Gökhanİnler został zmieniony w 58. minucie przez Blerima Dzemailiego przy stanie 0:0. Reprezentacja Vladimira Petkovicia zajmuje drugie miejsce w grupie ze stratą 6 oczek do Anglii.

Do niespodzianki doszło podczas Copa América. W spotkaniu grupy C, reprezentacja Kolumbii przegrała z Wenezuelą 0:1. Camilo Zúńiga rozegrał cały mecz i został ukarany żółtą kartką. W drugim pojedynku w tej grupie Brazylia ograła Peru 2:1.