Vargas bohaterem Chile! [VIDEO]

Reprezentacja Chile razem z Eduardo Vargasem pokonała Peru 2:1 i tym samym awansowała do finału Copa America na własnych stadionach. Zawodnik Napoli zdobył oba gole w tym meczu, jeden z nich w bardzo efektowny sposób.

Wynik spotkania w 42. minucie otworzył właśnie 25-latek. Piłka po strzale na bramkę odbiła się od słupka, a napastnik Napoli dobił ją do bramki Gallese. Goście wyrównali w 60. minucie. Pecha miał Gary Medel, który sam umieścił piłkę w swojej siatce. Jednak niecałe 4 minuty później ponownie Vargas dał Chilijczykom prowadzenie. Strzałem z 20. metrów trafił idealnie pod poprzeczkę - to trzeba zobaczyć [VIDEO].