Włochy wygrywają z Maltą, Belgia z Bośnią

Czwartkowy wieczór był szansą na występ trzech graczy Napoli w swoich reprezentacjach. Włochy podejmowały Maltę, Belgia Bośnię, a Chorwacja Azerbejdżan.

W pierwszym wczorajszym meczu, o 18:00, Azerowie podejmowali u siebie Chorwatów. Sensacyjnie padł remis 0:0, a Ivan Strinić nie dostał szansy na występ.

O 20:45 równelegle grali Włosi oraz Belgowie. Squadra Azzurra gościli we Florencji Maltańczyków i wygrali jedynie 1:0. Manolo Gabbiadini grał od początku meczu do 64. minuty (z powodu urazu musiał zejść, jednak okazało się, jest to niegroźna kontuzja i może zagrać nawet z Bułgarią), kiedy zmienił go Antonio Candreva, asystent przy golu Pelle.

Z kolei "Czerwone Diabły" wygrały 3:1 z Bośnią i Hercegowiną. Dries Mertens zagrał niestety tylko dwie minuty, ale może dostać większą szansę w meczu z Cyprem, który już pojutrze.

Dziś będziemy mogli oglądać Vlada Chirichesa w meczu Węgry - Rumunia oraz Elseida Hysaja w starciu Dania - Albania.

Brak komentarzy. Twój może być pierwszy!