Napoli 4:2 Dnipro: Popis Cavani'ego

Edinson Cavani na San Stadio Paolo urządził prawdziwy pokaz swoich umiejętności. Urugwajczyk strzelił wszystkie cztery gole i Napoli chociaż grało rezerwowym składem pokonało Dnipro aż 4:2.

Już w siódmej minucie Cavani rozpoczął swoje szow. Po podaniu Blerima Dzemaili\'ego Urugwajczyk dobrym strzałem pokonał bramakrza gości. Napoli prowadziło już 1:0. Niestety po dośrodkowaniu w 33. minucie Artem Fedetskiy strzałem głową doprowadził do wyrównania.W 52. minucie Dnipro wyszło na prowadzenie. Roman Zozulya ominął obrońców Napoli, strzelił, a piłka po ręce Rosati\'ego wpadła do bramki.

Na szczęście od 77. minuty Edinson dokońćzył swój pokaz. Wtedy do z rzutu wolnego wspaniałym strzałęm w okienko doprowadził do wyrócnania. 11 minut później Marek Hamsik otrzymał piłkę po podnaiu piętką. Oddał ją Cavani\'emu, a ten wyprowadził na prowadzenie Azzurri. Ostatniego gola Urugwajczyk zdobył w 3 minucie doliczonego czasu gry. Footbolówka odbiła się od ziemii, Edi opanował i przelobował bramkarza dnipro.

Napoli w pięknym stylu wygrało z Dnipro po pięknym występie Cavani\'ego. Cała redakcja jest zobowiązana przeprosić, że poinformowała o tym tak późno rpzez usterki techniczne. Dziękujemy za cierpliwość.