Genoa 4:2 Napoli: Kolejny pogrom

Napoli na wyjeździe pokonało Genoę 4:2. Gospodarze prowadzili do 54. minuty, stracili je na 2\' i ostatecznie przegrali. Azzurri podpacowali wykońćzenie dopeiro w końcówce. Strzelcami byli kolejno: Immobile, Mesto, Bertolacci, Cavani, Hamsik oraz Insigne.

W pierowszej połowie Błękitni nei radzili sobei najlepiej. W 23. minucie Ciro Immobile doprowadził do prowadzenia Genoę. Po ręce Cannavaro sędzia nie zagwizdał, ponieważ gracz gospodarzy dobił piłkę do siatki.

Dopiero w drugiej połowie Napoli wyrównało. Giandomerico Mesto zmienił Hugo Campagnaro, a trzy minuty później pokonał Sebastana Freya. Niestety ze zdobytej bramki długo kibice Azzurri nie cieszyli się.Po dwóch minutach Bertolacci po asyście Antonelli\'ego znowu zdobył prowadzenie.

Wiarę w zwycięstwo wrócił Edinson Cavani, który po podaniu Marka Hamsika wybiegł przed stoperów, przyjął, na koniec ominął jeszcze Frey\'a i kopnął piłkę w siatkę. Napoli zdobyło prowadzenie dopiero w 90. minucie. Po dośrodkowaniu Mesto, Marek Hamsik rzucił się w stronę bramki i główką wstrzelił footbolówkę w siatkę.

Ostatniego gola zdobył Lorenzo Insigne, który dobił gospodarzy. Młody Włoch wybiegł na czystą pozycję i biegł aż sam na sam z bramkarzem kopnął piłkę w stronę bramki, jak wiemy udanie.

Dziś wieczorem Inter zagra z Atalantą i dowiemy się ile punktów będzie brakować Błękitnym do Nerazzurri.