Jak sobie radzą wypożyczeni?

SSC Napoli ma długą listę zawodników, którzy są wypożyczeni do innych zespołów. Części z nich wiedzie się bardzo dobrze, a innym niekoniecznie. Oto zestawienie ich dokonań po około trzech miesiącach nowego sezonu.

Luigi Sepe (Fiorentina) - Włoch nie ma pewnego miejsca w składzie Violi. Gra tylko w meczach Ligi Europejskiej. Zaliczył cztery występy, w których wpuścił cztery gole. Dwukrotnie zachował czyste konto.

Nikita Contini (Spal) - Młody bramkarz ma problem z grą w nowym zespołe. Zagrał tylko raz, w meczu Coppa Italia i wpuścił trzy gole.

Bruno Uvini (Twente) - Gra w podstawowym składzie holenderskiego zespołu. Rozegrał trzynaście meczów, z których dwanaście rozpoczął od pierwszej minuty.

Igor Łasicki (Maceratese) - Grał tylko w czterech meczach, trzy z nich zaczynając w pierwszym składzie. Niestety w końcówce października stracił miejsce w składzie.

Marco Supino (Pontedera) - Również ma problem z grą. Udało mu się pojawić na boisku jedynie na minutę.

Armando Anastasio (Padova) - Czterokrotnie pojawił się na boisku, ale tylko raz zaczynał mecz od pierwszej minuty. Ani razu nie zlaiczył 90 minut.

Giuseppe Nicolao (Melfi) - Grał w dziewięciu meczach ligowych i jednym pucharowym. Opuścił jedno spotkanie z powodu czerwonej kartki oraz dwa razy nie zmieścił się w kadrze.

Emanuele Allegra (Martina Franca) - Początek sezonu miał dobry - zagrał trzy razy, ale stracił miejsce w kadrze. Dopiero od dwóch kolejek znów jest podstawowym piłkarzem zespołu.

Daniele Celiento (Siena) - Jest podstawowym graczem trzecioligowej drużyny. Udało mu się zdobyć bramkę w wygranym meczu z Remini 2:0. Opuścił tylko dwa mecze z dwunastu, a w ostatniej kolejce dostał dwie żółte kartki. Jego zespół jest siódmy w lidze.

Raffaele Maiello (FC Empoli) - Na początku miał problem z grą, ale powoli wdrożył się do składu klubu z Serie A. Zagrał w siedmiu meczach cztery razy wchodząc z ławki. Wczoraj, przeciwko Fiorentinie przesiedział mecz na ławce.

Josip Radosevic (Rijeka) - Wpasował się w skład lidera chorwackiej ekstraklasy. Grał w trzynastu meczach, strzelając bramkę i dwukrotnie asystując. Osiem razy wchodził z ławki.

Luca Palmiero (Paganese) - Pojawił się na boisku tylko na jedną minutę, wygranego meczu 2:1.

Giuseppe Palma (Ischia) - Zagrał w ośmiu meczach, a połowę z nich rozpoczynał od pierwszej minuty. Strzelił bramkę, dzięki czemu jego zespól wygrał 1:0 z Melfi.

Antonio Romano (Santarcangelo) - Dziesięć meczów 19-letniego Włocha w trzeciej lidze. Wszystkie zaczynał w pierwszym składzie. Jego drużyna jest w środku tabeli, trzynaste miejsce.

Mario Prezioso (Melfi) - Początek sezonu miał dobry, grając w większości meczów. Niestety stracił miejsce w składzie. Ma na koncie siedem występów.

Gennaro Tutino (Avellino) - Nie przebił się do składu zespołu.

Roberto Insigne (Avellino) - Jest ważną częścią drużyny. Zagrał w jedenasu meczach i strzelił aż trzy gole. Udało mu się również pięć razy asystować. Avellino w Serie B jest 16.

Alfredo Bifulco (Rimini) - Grał w sześciu meczach, ale tylko dwa razy od pierwszej minuty. Dobrym prognostykiem jest fakt, że w ostatniej kolejce grał 86 minut, a jego zespół wygrał 2:1.

Duvan Zapata (Udinese) - Zaczął sezon niesamowicie. W sześciu meczach strzelił trzy gole i miał asystę. Niestety doznał kontuzji i będzie pauzował do końca lutego.

Nicolao Dumitru (Latina) - Idzie mu całkiem dobrze. Grał w dziesięciu meczach, ale tylko dwa razy trafił do siatki rywali. Latina jest trzynasta w Serie B.

Soma Novothny (Diósgyöri) - Wypożyczony do swojego kraju Węgier zagrał we wszystkich dziesięciu meczach i strzelił dwa gole. Niestety jego zespół jest dopiero dziewiąty w lidze (na 12).