Gonzalo Higuain - perfekcyjny napastnik

Dar z niebios, król Neapolu, wielki Gonzalo Higuain rodem z Brestu. Napastnik, który swoimi bramkami ciągnie Azzurich coraz bliżej do Scudetto. Argentyńczyk jest we wspaniałej formie i jest na dobrej drodze do pobicia rekordu Luci Toniego (31 bramek w Serie A). Ma ich już 20.

28-latek ma 18 meczów, by strzelić 12 bramek - tyle samo, co zdołał w ostatnich 10. On jest w formie, a jak jest w formie, to El Pipita strzela i strzela, i nigdy nie staje się to dla niego nudne.

W lidze trafił 20 razy 1695 minut. Średnio, trafia co 84 minuty. Jeśli ktoś trafia do siatki tak regularnie, to bez wątpienia jest warty 38 mln euro. Ba, Real chyba podarował nam -30% zniżki.

W porównaniu do innych świetnych napastników, Higuain wygląda bardzo dobrze.