Młodzieżówka niestety przegrywa w Bari

Wczoraj w ramach 22 kolejki Primavery, grupy C odbyło się spotkanie pomiędzy Napoli, a Bari. Obie drużyny w tym sezonie prezentowaują podobny poziom i znajdują się w środku tabeli. W pierwszym meczu w Neapolu nasze młodziki rozgromiły ekipę Bari aż 4:0 co było dobrym prognostykiem przed tym meczem.

Do przerwy prowadzililiśmy 1:0, a bramkę dla naszej drużyny zdobył Antonio Negro. Było to już 15 trafienie w tym sezonie dla zaledwie 17-letniego Włocha. W drugiej połowie niestety straciliśmy dwie bramki i sami nie zdobyliśmy ani jednej. Oba gole dla Bari zdobył Lopez. Jedną z nich Hiszpan zdobył po dość kontrowersyjnym rzucie karnym. Pomimo ostatecznej porażki 2:1 można było dostrzec wiele plusów w grze naszych młodziaków. Jedyne nad czym powinni oni bardziej popracować jest skuteczność.