Zwycięstwa Maroka i Senegalu w el. do PNA

Wczoraj wieczorem rozgrywana była kolejna część rozgrywek eliminacyjnych do Pucharu Narodów Afryki 2017. Mecze, razem z reprezentacjami, wygrali gracze Napoli, Kalidou Koulibaly oraz Omar El Kaddouri.

Już o 18:00 swój wyjazdowy mecz z Wyspami Zielonego Przylądka rozpoczęło Maroko. Goście wygrali 1:0 po golu El Arabiego z rzutu karnego. Piłkarz Napoli, Omar El Kaddouri pojawił się murawie dopiero na pięć ostatnich minut meczu. Maroko w ten sposób zajmuje pierwsze miejsce w grupie F z kompletem punktów.

Dwie godziny później spotkanie z Nigerem u siebie wygrał 2:0 Senegal. Bramki zdobyli Diame i Niasse, a Kalidou Koulibaly rozegrał pełne 90 minut. Lwy Terangi również są liderami w swojej grupie K i również mają trzy zwycięstwa na trzy mecze.

Dziś jedyny mecz, w który możemy zobaczyć piłkarza Napoli to starcie Rumunii z Hiszpanią w Cluju. Bardzo pradopodobne, że od pierwszych minut zobaczymy Vlada Chirichesa na środku defensywy gospodarzy.