Napoli pokonuje Palermo 3:0

SSC Napoli powtórzyło wyczyn z pierwszej kolejki sezonu 2012/2013 pokonując Palermo 3:0. Gole zdobyli: Christian Maggio, Gokhan Inler oraz Lorenzo Insigne. Cały mecz zaliczył Andrea Dossena oraz Salvatore Aronica, którzy niedawno przeszli do Palermo.

Pierwszy gol zdobył Christian Maggio jeszcze w pierwszej połowie. Po dograniu Marka Hamsika Włoch popisał się precyzyjnym uderzeniem i wpisał się na listę strzelców. Niecałe 4 minuty później było już 2:0. Ponownie asystę zaliczył Słowak, ale tym razem strzelcem bramki był Gokhan Inler.

W 68 minucie Lorenzo Insigne zmienił Gorana Pandeva, a już po czterech minutach dostał świetne podanie od Inlera i ustanowił ostateczny wynik 3:0.

W ten sposób Napoli utrzymało się na trzecim miejscu w tabeli i nadal traci do Lazio dwa punkty.