Argentyna ogrywa Chile! Włochy Finów!

Reprezentacja Argentyny pokonała Chile w pierwszym meczu Copa America 2016,w którym wystąpił Gonzalo Higuain. Kadra Włochów z kolei nie dąła szans Finlandii w meczu towarzyskim.

Squadra Azzurra swój mecz rozpoczęła o 20:45 wczorajszego wieczoru. Lorenzo Insigne niestety nie zagrał, ale Włosi wygrali z Finami 2:0. Dobry mecz rozegrał Antonio Candreva, który strzelił gola z rzutu karnego i asystował przy bramce De Rossiego na 2:0.

Albicelestes natomiast wygrali 2:1 z Chile. Gonzalo Higuain rozpoczął mecz od pierwszej minuty, a opuścił murawę w 74., przy stanie 2:0. Gole zdobyli Di Maria i Banega, którzy również asystowali sobie nawzajem. Dla Chile bramkę zdobył Fuenzalida w ostatnich minutach dolicoznego czasu gry.

Na następny mecz reprezentacji z zawodnikami Napoli będziemy musieli czekać już do Euro. W spotkaniu inauguracyjnym zagra Francja z Rumunią Chirichesa.