Napoli gromi Anaune 10:0!

W pierwszym przedsezonowym sparingu SSC Napoli pokazało dominację nad Anaune, ogrywając rywali aż 10:0! Mecz odbył się w Dimaro. Jednego z goli zdobył polski stoper Azzurrich, Igor Łasicki!

Napoli w pierwszej połowie: Rafael, Maggio, Chiriches, Koulibaly, Ghoulam, Allan, Jorginho, Grassi, Callejon, El Kaddouri, Gabbiadini. All. Sarri

Napoli w drugiej połowie: Sepe, Maggio (56\' Celiento), Lasicki, Koulibaly (56\' Albiol), Ghoulam (56\' Luperto), David Lopez, Valdifiori, Grassi (56\' Dezi), Roberto Insigne, El Kaddouri (56\' Tutino), Gabbiadini (56\' Dumitru).

Strzelcy: 22\' Gabbiadini, 29\' El Kaddouri, 35\' Chiriches, 45\' Gabbiadini, 50\' El Kaddouri, 53\' samobój Cipriano, 55\' Lasicki, 57\' Dezi, 72\' Dumitru, 79\' Roberto Insigne