Napoli znów pewnie wygrywa w sparingu

Azzurri po raz kolejny pokazali klasę w przygotowaniach do nowego sezonu. Tym razem ekipie spod Wezuwiusza uległ czwarty zespół francuskiej Ligue 1, Nice wynikiem 3:0.

Wynik otworzył już w 9. minucie Kalidou Koulibaly, wykorzystując dogranie Mirko Valdifioriego. Na 2:0 podwyższył w 24. minucie Dries Mertens, strzelająć piękny gol z dystansu. Trzy minuty później padła ostatnia bramek, której autorem był ponownie "K2". Senegalczcyk dobrze odnalazł się w polu karnym rywali, przekierowywując strzał Lopeza na dalszy słupek.

Napoli: Rafael (46\' Sepe), Hysaj (57\' Maggio), Albiol (4\' Chiriches), Koulibaly (76\' Luperto), Ghoulam (46\' Strinic), David Lopez (46\' Allan), Valdifiori (46\' Jorginho), Hamsik (66\' Grassi), Callejon (70\' Roberto Insigne), Mertens (76\' Dumitru), Gabbiadini (57\' El Kaddouri). Trener: Sarri

Nice: Hassen Souquet (72\' Rafetraniana), Baysse, Boscagli, Chagas, Walter, Lusamba (64\' Eysseric), Koziello, Seri (75\' Bodmer), Marcel (64\' Vercauteren), Plea. Trener: Favre