Kolejny lekki sparing

SSC Napoli wygrało kolejny przedsezonowy mecz towarzyski. Tym razem Azzurri pokonali Monaco aż 5:0. Aż cztery gole zdobył Manolo Gabbiadini, a ostatniego dołożył Allan. Zadebiutowali Polacy!

Kanonada rozpoczęła się już w 4. minucie. Dogranie Ghoulama wykorzystał Gabbiadini. Na 2:0 podwyższył również Włoch, ale asystentem był Hamsik. Tuż po przerwie byliśmy świadkami skompletowania hat-tricka przez Manolo, który tym razem wykorzystał jedenastkę. Jednak to nadal było mało i w 64. minucie dorzucił czwarte trafienie. Ostateczny wynik ustalił w kolejnej minucie Allan. Chwilę później na murawie pojawili się Polacy. Arek Milik zmienił Gabbiadiniego, a Piotrek Zieliński naszego kapitana.

Napoli: Rafael (70\' Sepe), Hysaj (58\' Maggio), Albiol (63\' Chiriches), Koulibaly (70\' Luperto), Ghoulam (63\' Strinic), Allan (70\' Grassi), Jorginho (58\' Valdifiori), Hamsik (66\' Zielinski), Callejon (51\' El Kaddouri), Mertens (51\' Lorenzo Insigne), Gabbiadini (66\' Milik). Ławka. Contini, David Lopez.

Monaco: Badiashile, Tisserand, Glik, Jemerson (46\' Raggi), Echiejile (78\' Diallo), Silva, Bakayoko, Traorè, Boschilia (78)\' Benedinne), Cavaleiro, Wagner Love.