Azzurri w barwach narodowych!

Mimo, że brakuje nam teraz emocji związanych ze spotkaniami Napoli, to mamy szansę teraz śledzić jak nasi piłkarze radzą sobie w swoich kadrach narodowych.

Polska 2:2 Kazachstan
Piotr Zieliński - 90 minut -
Polski pomocnik okazał się znacznie lepszym wyborem od jego partnera z środka pola, Grzegorza Krychowiaka.22-latek był znacznie bardziej widoczny, potrafił minąć rywali w sytuacji 1 na 1 czy przeprowadzić futbolówkę pomiędzy większą liczbą piłkarzy.Z biegiem czasu młody pomocnik wraz z całą drużyną zaczął grać słabiej, co spowodowało utratę 2-ch bramek i tylko remis z Kazachstanem.
Arkadiusz Milik - 90 minut -
Na pewno kibice polskiej kadry narodowej oczekiwali więcej po Miliku mając w pamięci jego 2 trafienia przeciwko Milanowi.Polski napastnik jak dostawał piłkę najczęściej ją tracił, a gdy dochodził do sytuacji bramkowych brakowało szczęścia.

Słowacja 0:1 Anglia
Marek Hamsik - 90 minut -
Zadaniem kapitana słowackiej kadry szybkie rozpoczynanie akcji i pomoc w zmasowanej defensywie (która dawała efekt do 94 minuty).Il Capitano niczym wielkim nie wyróżnił się podczas spotkania, grając tak jak Anglia na to pozwalała.

Albania 2:1 Macedonia
Elseid Hysaj - 90 minut + asysta -
Dobry występ bocznego obrońcy.Potrafił zrobić różnicę pięknym krosem w 9. minucie, który na bramkę zamienił Sadiku.Także pewna gra w obronie.

Chorwacja 1:1 Turcja
Ivan Strinić - 90 minut -
Przeciętne spotkanie Chorwata.Nie pokazał nic co mogłoby zasługiwać na dłuższą chwilę uwagi, ale także nie popełnił żadnego większego błędu.

Algeria 6:0 Lesotho
Faouzhi Ghoulam - 90 minut -
Reprezentacja Algerii grała z wyraźnym outsiderem tej rywalizacji. Zwycięstwo w tym spotkaniu dało kolejne punkty pewnym już awansu Algierczykom. Faouzhi podczas 6 meczy grupowych zdobył 2 bramki.

(Belgia 0:2 Hiszpania).

Jeszcze dziś szansę na występ ma Dries Mertens, który najprawdopodobniej rozpocznie z ławki spotkanie Belgii z Cyprem.Mecz odbędzie się 6 września o 20:45.