Napoli Primavera 4:1 Vicenza

Napoli Primavera pokonało Vicenzę 4:1 na boisku Aversy Bisceglii w dwudziestym pierwszym meczu ligowym. Bramki dlaAzzurinizdobywali dwukrotnie Tutino, Savarise i Roberto Insigne.Honorową bramkę dla Vicenzy zdobył Scarpa z rzutu karnego.

Młodzi piłkarze Napoli dominowali na boisku od początku spotkania. Od razu zaczęli zdecydowanie i ofensywnie. Strzelanie po połowie godziny rozpoczął Tutino indywidualną akcją. Kilka minut później padł drugi gol. Świetne dośrodkowanie Radosevica z wysokości długiego słupka wykorzystał Savarise. Kolejny gol padł po rzucie karnym pewnie wykorzystanym przez Scarpa. Przed końcem pierwszej połowy wynik na 3:1 podwyższył ponownie Gerardo Tutino. Ostatecznie wynik meczu ustalił Roberto Insigne golem z rzutu karnego. Pełne 90 minut w błękitnej koszulce rozegrał Polak, Igor Łasicki.

Skład: Crispino, Guardiglio (58\'Nicolao), Savarise, Łasicki, Bruno, Radosevic, Gaetano (74\'Palma), Romano, Scielzo, Del Bono (65\' Insigne), Tutino

Bramki: 34\' Tutino, 38\' Savarise, 41\' Scarga (k.), 43\' Tutino, 84\' Insigne (k.)

Brak komentarzy. Twój może być pierwszy!