Oceny zawodników Napoli po meczu z Niceą!

Przedstawię Wam jak oceniam każdego gracza Napoli z osobna po wygranej we wczorajszym spotkaniu z Niceą na ich własnym terenie 2:0.

Reina, 6,5-Na początku meczu blokuje jeden grozny strzał, potem aż do 85 minuty zbyt wiele ro roboty nie miał,a w 85 minucie łatwo broni strzał Ganago.

Hysaj, 6 - Miał najwięcej do roboty z całej defensywy, bo na przeciwko niego grał Saint Maximin, moim zdaniem najlepszy piłkarz Nicei we wczorajszym meczu, nie wyróżnił się niczym specjalnym, ale też nie popełnił żadnego błędu jakie statnio ma w zwyczaju popełniać.

Koulibaly, 7- Świetny mecz Senegalczyka. Wyłączył z gry Balotelliego i dobrze wychodził z piłką z własnego pola karnego.

Albiol, 6,5- Dobrze się ustawiał w obronie. Nie przepuszczał żadnej piłki w fazie defensywnej był ciągle uważny, dobry mecz Hiszpana.

Ghoulam, 7- Świetny mecz Algieryjczyka, grał świetnie w obronie i dobrze wyprowadzał piłkę podaniami do środka boiska. Zaliczył świetną wymianę piłek z Insigne przy golu na 2:0.

Allan, 7 -Niedoprzejścia. Wygrywał wszystkie pojedynki jeden na jeden, odebrał wiele piłek, widać było, że dobrze się przygotował do tego spotkania. Opuścił boisko w 70 minucie kosztem Marko Roga.

Rog, 6- Dał świeżość w pomocy Napoli, ale mecz był już wtedy pod kontrolą Napoli.

Jorginho, 7-Kontolował całą pomocą. Wszystkie piłki przechodziły przez jego nogi,popełnił bardzo mało błędów i był również skoncentrowany na pressingu i odbiorze piłki rywalom. W 85 minucie został zmieniony przez Diawarę.

Diawara, brak oceny, grał zbyt krótko

Hamsik, 6,5- nasz kapitan nie zagrał zle, dobrze rozumiał się ze skrzydłowymi i zaliczył ładną asystę przy bramce Callejona na 1:0. Został zmieniony przez Zielińskiego w 61 minucie spotkania.

Zielinski, 6,5 -Miał duży wpływ na grę, przejmował kilka piłek, a następnie zagrywał je do skrzydłowych.

Callejon, 6,5-Sprawiał sporo problemów obrońcom Nicei swoimi atakami, nie tracił głupio piłek, widać było, że grał dla drużyny, po podaniu Hamsika zdobył gola na 1:0, który zamknął spotkanie.

Mertens, 6,5- Tak jak w pierwszym spotkaniu sprawiał sporo kłopotów wolnym stoperom Nicei.Zaliczył wiele zagrań z wysokiego poziomu, ale był także mało skuteczny pod bramką rywala.

Insigne, 7,5 -Zaliczył kolejny świetny mecz. Świetnie zagrał piłkę do Hamsika przy pierwszym golu. W przeciwieństwie do meczu z Hellasem, gdzie też świetnie zagrał udało mu się przed końcem spotkania wpisać na listę strzelców po wymianie piłki z Ghoulamem.