Udany debiut Maniciniego, Italia wygrała z Arabią!

Pierwszy mecz reprezentacji Włoch pod sterami Manciniego zakończył się sukcesem. Włosi ograli Arabię Saudyjską 2:1 w San Gallo w Szwajcarii. Bramki dla "Squadra Azzurra" zdobywali Balotelli oraz Belotti, w meczu zagrało również dwóch piłkarzy Napoli.

Do włoskiej kadry po czterych latach przerwy powrócił Mario Balotelli. Powrót ten uczcił bramką, drugą dla Włochów zdobył Belotti. Dobry mecz rozegrał Lorenzo Insigne, który grał aż do 84 minuty, a drugi Azzurri obecny na boisku, Jorginho rozegrał cały mecz w pierwszym składzie. Mancini dobrze zaczyna i oby "Squadra Azzurra" pod jego wodzą grała na miarę oczekiwań. W innym meczu towarzyskim w którym Portugalia tylko zremisowała z Tunezją 2:2, nasz boczny obrońca, Mario Rui pojawił się na boisku w 55 minucie meczu.