Jak Azzuri radzili sobie w drużynach narodowych?

Z pewnością wielu sympatyków futbolu czekało z niecierpliwością na powrót piłki klubowej. Już w weekend Azzuri wyjdą mierzyć siły z Udinese w ramach 9 kolejki Serie A. Jednakże zanim dojdzie do tego spotkania to warto zobaczyć reprezentacyjne dokonania piłkarzy Napoli.

Arkadiusz Milik

Popularny \'\'Arkadiuszo\'\' spotkanie z Portugalią (2:3) spędził na ławce,ale za to w spotkaniu z Włochami (0:1) rozegrał pełne 90 minut.M.in zmarnował doskonałą okazje do strzelenia bramki.

Piotr Zieliński

Rozegrał pełne spotkanie zarówno z Portugalią jak i z Włochami. Niestety nie był w stanie znacząco pomóc drużynie.

Dries Mertens

Belgijski napastnik rozegrał pełne spotkanie ze Szwajcarią (2:1),zaś z Holandią rozegrał 45 minut zdobywajac bramkę na wagę remisu (1:1),

Mario Rui

Obrońca zagrał 90 minut w starciu z Polską (3:2).Spotkanie ze Szkocją spędził na ławce (3:1).

Elseid Hysaj

Rozegrał pełne spotkanie z Izraelem (0:2).

David Ospina

Rozegrał dwa pełne spotkania z USA (2:4) i Kostaryką (3:1).

Fabian Ruiz

Hiszpan zagral w dwóch spotkaniach hiszpańskiej drużyny U21: rozegrał 90 minut z Islandią U21 gdzie zdobył bramkę (7:2) oraz 59 minut w meczu z albbańskim zespołem U-21 (1:0).

Marko Rog

Chorwat przesiedział spotkanie z Anglią na ławce (0:0).

Adam Ounas

Algierczyk także spotkanie swojej drużyny narodowej przesiedział na ławce.Algieria wygrała z Beninem 2:0.

Lorenzo Insigne

Rozegrał 77 minut w sparinguz Ukrainą(0:0), zaśw spotkaniu z Polską na murawie spędził 90 minut. Regularnie nękał polską obronę (1:0).

Marek Hamsik

Kapitan zdobył jedyną bramkę Słowaków w spotkaniuz Czechami (1:2). Hamsik rozegrał pelne spotkanie.W konfrontacji z Szwecją zszedł z murawy w 66 minucie (1:1).

Orestis Karnezis

Mecze reprezentacji Grecji z Finlandią (2:0) i Węgrami (1:0) spędził na ławce rezerwowych.