Azzuri w reprezentacjach.

"Przerwa,przerwa i... po przerwie" - tak mogą wyrażać swoją radość miłośnicy piłki klubowej w momencie końca przerwy reprezentacyjnej gdy są świadomi,że za kilka dni ich ulubieńcy zagraja kolejne ligowe starcie.Jednak zanim skupimy się na meczu Serie A,to wcześniej warto prześledzic poczynania piłkarzy Napoli,którzy w ostatnim czasie dumnie reprezentowali swoje drużyny narodowe.

Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński:

Polacy wystąpili zarówno w meczu z Austrią (1:0) jak i Łotwą (2:0) w ramach eliminacji mistrzostw Europy.O ile Zieliński zaprezentował się przyzwoicie rozgrywając łącznie 148 minut,to Milik najlepiej się nie prezentował będąc szybko zmieniony w starciu z Austriakami,a w meczu z Łotyszami pojawił się w końcówce.Napastnika można usprawiedliwić chorobą,ale w przyszłości liczymy na lepsze występy.

Dries Mertens:

Reprezentant Belgii rozegrał 90 minut w wygranym 3:1 meczu z Rosją.Zdążył otrzymać żółtą kartkę.W następnym meczu elimiacyjnym z cyprem rozegrał 55 minut.Belgijski napastnik bramki wprawdzie nie zdobył,ale z pewnością jest zadowolony z dobrego startu Czerwonych diabłóww walce o ME.

Mario Rui:

Portugalski obrońca został powołany na spotkania z Ukrainą i Serbią,ale w żadnym z tych spotkań niepojawił się na boisku.Portugalia zremisowała z Serbią 1:1,a w meczu z Ukraićami bramki nie padły.

Kalidou Koulibaly:

Senegalczyk wystąpił w wygranyym 2:0 meczu kwalifikacyjnym do Pucharu Narodów Afryki.Zagrał pełne 90 minut.W sparingu z Mali(2:1) nie zagrał.

Adam Ounas:

Algierski skrzydłowy rozegrał pełne spotkanie eliminacji do Pucharu Narodów Afryki.Algieria zremisowała z Gambią 1:1.W sparingu z Tunezją (1:0) Ounas rozegrał ostatnie 24 minuty.

Alex Meret:

Wystąpił w spotkaniu kadry włoch U21 z Chorwacją.Mecz zakończył sie remisem 2:2.Spotkanie z Austrią przesiedział na ławce rezerwowych.

Allan:

Pomocnik rozegrał pełne 90 minut w sparingu z Czechami.Starcie zakończylo się wygrana Canarinhos 3:1.Sparing z Panamą Allan spędził na ławce rezerwowych.

Tak oto prezentują sie ostatnie poczynania reprezentacyjne piłkarzy Napoli.Warto wspomnieć,że następna przerwa reprezentacyjna jest wyznaczona na czerwiec.