Legia - Napoli: Oceny meczowe

Oceniamy piłkarzy za czwartkowy mecz z Legią w Lidze Europy.

Alex Meret - 6 - Bezrobotny.

Giovanni Di Lorenzo - 6,5 - Początkowo miał trochę problemów z lewą stroną Legii, głównie Mladenoviciem, ale za występ w drugiej połowie już można go pochwalić.

Amir Rrahmani - 6 - Najpierw niepotrzebnie wybił piłkę na aut, a potem zaspał przy kryciu Emreliego. Po golu już grał dobrze.

Kalidou Koulibaly - 6,5 - Pewny, kilka dobrych interwencji.

Juan Jesus - 6 - Nie dawał wiele z przodu i był trochę nerwowy w tyłach, ale to wciąż akceptowalny poziom jak na niego.

André Zambo Anguissa - 6 - Do przerwy miał problemy, w łatwy sposób ograł go Mladenovic przy golu. W drugiej części spotkania zdecydowana poprawa.

Diego Demme - 7 - Wraca do zdrowia i pokazuje, że zasługuje na minuty. Imponuje celnością podań, świetnie wypatruje Zielińskiego w polu karnym na początku meczu. Nie zaniedbuje obowiązków defensywnych.

Hirving Lozano - 6 - Irytujący, chociaż trzeba przyznać, że aktywny. Szarpał przez cały mecz i próbował coś zdziałać, chociaż w jego zagraniach brakowało jakości. Strzela gola do pustej bramki, który może pomoże mu w odzyskaniu pewności siebie.

Piotr Zieliński - 7,5 - Takiego Piotrka chcemy oglądać! Dzisiaj brał grę na siebie, chcąc pokazać się w Warszawie z jak najlepszej strony. Inspirował kolegów z drużyny. Bardzo pewnie wykorzystał rzut karny.

Eljif Elmas - 6 - Mało widoczny, ale jest to też spowodowane wystawieniem Jesusa. Graliśmy głównie środkiem i prawą stroną.

Andrea Petagna - 7 - Waleczny Włoch przysłużył się dla drużyny, wygrywając wiele pojedynków w powietrzu, wielokrotnie zgrywając piłkę do kolegów. Mógł strzelić gola, ale bezinteresownie wyłożył piłkę Lozano.

Stanislav Lobotka - 6,5 - Spokojnie robił to, czego wymagał od niego Spalletti.

Matteo Politano - 6,5 - Wywalczył jeden z rzutów karnych.

Adam Ounas - 7 - Piękny gol podsumowuje jego wejście. Niesamowity luz w pojedynkach z obrońcami. Zdecydowanie przyda się w tym sezonie.

Alessandro Zanoli - 6,5 - Może się podobać. Wchodzi bez kompleksów, szuka gry ofensywnej.

Dries Mertens - 7 - Również zaplusował wchodząc z ławki. Strzela efektowną Panenką z karnego, kreując też gola na 3:1.

Brak komentarzy. Twój może być pierwszy!