Insigne i Cavani wygrywają

Lorenzo Insigne zagrał w meczu Mistrzostw Europy do lat 21 - Anglia u-21 vs Włochy u-21. Prócz samego występu napastnik Napoli strzelił zwycięską bramkę. Edinson Cavani również wygrał w towarzyskim starciu z Francją 1:0.

W ramach Mistrzostw Eurpy młodzików, które toczone są w Izraelu, reprezentacja Włoch do lat 21 pokonała młodzieżówkę Anglii 1:0. Lorenzo Insigne prócz rozegranych 90 minut oraz żółtej kartki w końcówce, zaliczył w 79. mincuie piękne trafienie z rzutu wolanego, które dało zwycięstwo Włochom.

Oprócz Insigne, swój mecz reprezentacyjny zagrał Edinson Cavani. Było to spotkanie towarzyskie, w którym Neapolitańczyk zagrał 66. minut. Zmienił go Hernandez. Urugwaj wygrał 1:0 po golu Suareza w 50. minucie.