Napoli tylko remisuje. Popis Cavaniego

W niedzielnym hicie kolejki SSC Napoli tylko zremisowało z Udinese 2:2. Napoli do 81. minuty przegrywało 2:0, ale popis urugwajskiego napastnika pozwolił zachować jeden punkt.

Już w 28. minucie na nieszczęście Azzurrich padła pierwsza bramke. Diego Fabbrini podał piłkę do Gianpiero Pinzi\'ego, który tylko dotknął piłkę i wyprowadził gospodarzy na prowadzenie.

Niedługo po gwizdku sędziego na drugą połowę Antoni di Natale po podaniu Bianconeri trafił swoją 19. bramkę w sezonie.

9 minut później Diego Fabbrini dostał czerwoną kartkę. Wtedy Napoli przejęło inicjatywę tego spotkania. W 81. minucie Edinson Cavani trafił do siatki z rzutu wolnego, a cztery minuty później doprowadził do remisu.

Napoli utrzymało 4. miejsce w tabeli, ale tylko przewagą bramek i chociaż SS Lazio Rzym przegrało z Catanią to Azzurri nie awansowali na pozycję dającą możliwość gry w LM 2012/2013.