Insigne kontuzjowany

Lorenzo Insigne skręcił kostkę w swoim drugim meczu Mistrzostw Europy do lat 21. Piłkarz Napoli nabawił się kontuzji w pierwszej połowie spotkania z Izraelem, które Włosi wygrali 4:0 i zapewnili sobie udział w półfinale.

Insigne był bohaterem pierwszego meczu Włochów z Anglikami. Napastnik Napoli zdobył zwycięską bramkę z rzutu wolnego. W drugim starciu 22-latek miał mniej szczęścia i jeszcze w pierwszej połowie skręcił kostkę. Jego udział w dalszej części turnieju stoi pod dużym znakiem zapytania.

Młodzieżowa reprezentacja Włoch rozegra jeszcze jeden grupowy pojedynek z Norwegią, a następnie powalczy o finał imprezy.