Napoli wygrywa towarzysko

SSC Napoli w swoim pierwszym sparingu pokonało Feralpi Salo 5:1. Gole zdobywali Calaio (2), Bariti, Dzemaili oraz Novothny. Następny sparing Napoli zagra w piątek przeciwko Capri.

Napoli (pierwsza połowa): Rafael Zuniga, Cannavaro, Gamberini, Dossena, Dzemaili, Behrami, Bariti, Pandev, Insigne, Calaio.

Napoli (druga połowa): Colombo (33 \'Sepe), Mesto, Fernandez (33\' Uvini), Britos, Armero, Radosevic (33 \'Donadel), Inler, Callejon, Hamsik, Vitale (33\' Tutino), Novothny.

Górny rząd od lewej: Rafael, Calaio, Behrami, Cannavaro, Gamberini, Pandev.Dolny rząd od lewej: Bariti, Zuniga, Dzemaili, Dossena, Insigne.

FeralpiSalò: Branduani, Tantardini, Leonarduzzi, Carboini, Dell\'Orco, Milani, Urban Fabris, Bracaletti, Corradi, Marsura.

Pierwsza bramka padła w 15. minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Piłkę dogrywał Blerim Dzemaili, a główkował Calaio. Kolejne trafienie, 3 minuty później, zaliczył Davide Bariti po dograniu Valona Behramiego.

Bariti oraz Calaio przeciwko defensywie Feralpi

W 35. minucie doszło do dobrej wymiany między Pandevem oraz Insigne. Następnie piłka po lobie Gorana trafiła do Calaio, któy zodbył bramkę na 3:0. Ostatnie trafienie w pierwszej połowie padło 5 minut przed końcem regulaminowego czasu gry tej części spotkania. Tym razem w siatkę trafił Belrim Dzemaili.

Valon Behrami szykujący się do podania

W drugiej połowie doszło do rzutu karnego, które zawodnik Feral Salo wykorzystał. Jeszcze trzy minuty przed końcem Marek Hamsik oddał strzał. Bramkarz nie złapał piłki, a Soma Novothny wykorzystał szansę i wbiłił ją do siatki.