Kolejny sparing na plus!

SSC Napoli wygrały drugi sparing tego lata. Najpierw Azzurri rozbili Feralpi Salo 5:1, a teraz pokonali drugoligowe Carpi 3:0. Następny mecz towarzyski zostanie rozegrany przeciwko Galatasaray w ten poniedziałek.

Składy:
Napoli: Rafael (36\' Colombo, 75\' Sepe), Mesto (36\' Zuniga), Cannavaro (36\' Fernandez), Britos (36\' Gamberini), Armero (36\' Dossena), Behrami (36\' Inler), Dzemaili (36\' Radosevic), Insigne (34\' st Tutino), Hamsik (36\' Callejon), Mertens (26\' Novotnhy), Pandev (36\' Calaiò).

Skład Napoli

Carpi: Nocchi, Letizia, Liviero, Bertoni, Romagnoli, Pesoli, Pasciuti, Devitis, Cani, Ferretti, Di Gaudio. A disp. Kovacsik, Poli, Gagliolo, Sperotto, Kirilov, Perini, Della Rocca.

Goran Pandev zdobywa pierwszego gola

Pierwsza bramka padła już w 9. minucie. Na listę strzelców tego spotkania spisał się Goran Pandev. Pięć minut później to Blerim Dzemaili dołożył się do wyniku zmieniając go na 2:0. Jeszcze przez zakończeniem 20 minut, Blerim Dzemaili strzelił trzeciego, czyli ostatniego gola.

A to Valon Behrami i bramka na 2:0